Dukan Diyeti Koruma Evresi

Dukan Diyeti Zararlari
Dukan Diyeti Koruma Evresi ile diyetin tamamını oluşturan muhteşem bir diyetin son evresinde olacaksınız. Hem dilediğiniz gibi kilolarınızdan kurtulmuş ve hatta yaşam standardınızı değiştirerek daha da güzel bir hayata merhaba demiş olacaksınız. Çünkü Dukan Diyeti Koruma Evresi artık son aşama. Y Dukan Diyeti Koruma Evresinde verdiğiniz kiloların güzellikle korunması gerektiğini ve ardından da hayatınız boyunca kalıcı bir diyet ile formunuza kavuşmuş olduğunuzu anlayacaksınız. Dukan Diyeti Koruma Evresinde bakın neler yer alıyor? Dukan Diyeti Koruma Evresi ne kadar sürüyor? Dukan Diyeti Koruma Evresinde neler yenecek? Dukan Diyeti Koruma Evresinde ne gibi yiyeceklere yer verilmiş? Hepsi Dukan Diyeti Koruma Evresinde;

Protein Perşembeleri + Asansör kullanmayı bırakmak + Günde üç çorba kaşığı yulaf kepeği

Son olarak, zayıfladıktan sonra verilen kiloların korunması için fazla zorlayıcı olmayan ama mutlaka uygulanması gereken üç basit zorunluluk var: Hayatın geri kalanı boyunca haftada bir gün, örneğin Perşembe günleri Dukan Diyeti’nin atak evresini uygulamak; asansör kullanmamak; günde üç kaşık yulaf kepeği tüketmek. Bu üç zorunluluk katı ve vazgeçilmezdir ama oldukça etkilidir.

Kilolar verildikten, uygulanan talimatlar zinciri ve kısıtlamalar sayesinde geri alınmaları önlendikten sonra, zafer kazanmış ve sıklıkla çok mutlu olan aşırı kilolu kişi hala hassastır ve er ya da geç –genellikle çok sürmez- şeytana uyar. Ancak diğer yandan, bir daha asla bu dengeye ve beslenme uzmanlarının indiği kiloyu koruması için ona öğütlediği bu beslenme düzenine ulaşamayacağını bilir.

Ne kadar çelişkili görünse de, hedeflediği kiloya ulaşmış eski aşırı kilolu, yalnızca talimatlara uymakla kalmaz, bunlara ihtiyacı olduğunu bilip gönüllü olur. Bunların açık, kesin ve belli bir amaca yönelik oluşlarını, tekrar kilo alma riski olmadan haftanın altı günü normal beslenebilmesine izin verişlerini sever.

Rejim biter bitmez yeniden kilo alma olasılığını azaltmak amacıyla bazı önlemler alınmalıdır. Bu önlemlerin ilki çok basit, tek yapılması gereken güçlendirme evresinin yiyecek temelinden faydalanmak. Bütün protein ve sebzelerden istendiği kadar, meyve, 2 dilim tam tahıllı ekmek, 40 gram peynir, haftada iki porsiyon nişastalı besin ve 2 öğün ödül yemeği. Herhangi bir tehlike hissettiğinizde, ya da yeniden kilo almaya başladığınızda, hemen bu besinlere geri dönmelisiniz. İkinci önlem protein Perşembeleri. Üçüncü önlemse asansöre binmeyi bırakmak ve günde 20 dakika yürüyüş, son önlemse hayatınız boyunca günde 3 kaşık yulaf kepeğidir.

Bu önlemler alındığı takdirde, Dukan Diyeti daha etkili hale gelecektir.

Sonuç olarak, Dukan Diyeti’nden öğrendikleriniz sayesinde besinleri birbirinden ayırt etmeyi ve değer sırasına göre derecelendirmeyi, bunların bedeninize yapacağı etkiyi bilirsiniz. Böylece hem önlemlerinizi alır, hem de kilonuzu sabitler, verdiğiniz kiloyu bir daha almamak üzere vermiş olursunuz.
 1. 6 Yorum “Dukan Diyeti Koruma Evresi”

 2. nergiz Diyor ki :

  Salam men cox kilolu biriyem.men ariqlamag isdiyirem sizden komek isdiyirem


  20 Şubat 2014 saat 22:37.

 3. gunay Diyor ki :

  ariqlamaq istiyom


  07 Nisan 2014 saat 13:54.

 4. pınar Diyor ki :

  ben hiç bişey anlamadım diyet listesi yok lütfen yardımcı olun


  16 Nisan 2014 saat 01:23.

 5. gozel Diyor ki :

  10 kilo artiqim var,xahis edirem komek edin


  09 Mayıs 2014 saat 21:27.

 6. aziz Diyor ki :

  Ben 95 kiloyum 10 kilo vermek isyiyorum yardimci olursaniz sevinirim


  25 Ağustos 2014 saat 09:10.

 7. fatma Diyor ki :

  Ben 92 kiloyum emziriyom nasil kilo verebilirim


  20 Aralık 2014 saat 17:02.

Yorum Yazın

Etiketler:, , , ,