Dukan Diyeti Türkçe

Dukan Diyeti Turkce tarifleri ile karşınızdayız. Fransızların inanılmaz bir şekilde faydalandığı ve seneler boyunca kendileri için bir hayat standardı olarak değerlendirmeleri inanılmaz keyifli ve kolay olan Dukan Diyeti Turkce olan kitabı ile Türkiye’de de oldukça ilgi gördü.

Aslında Dukan diyetini yapmak isteyenlerin internette arayıp da bulamayacağı bir şey olmadığı için size harikalara yaratan bu diyeti yani Dukan Diyeti Turkce olarak en ince detayına kadar sunuyoruz size. Dukan diyeti diğer bilinen tüm diyetlerin aksine, iddiası oldukça kanıtlanmış, yapım aşaması kolay ve kendi içinde evrelerden oluşan başarılı bir diyet. Kalitesi ve kendine özgü tarifleri ile bayanların hemen dikkatini çeken Dukan Diyeti Turkce olarak yayınlandı. Ve siz de Dukan Diyeti ile ilgili her şeye Türkçe olarak ulaşmak isterseniz yapmanız gereken sitemizi incelemek. Dukan Diyeti Turkce ve hakkındaki tüm detayları ile sayfalarımızda…

1. Adım: Ağırlık ölçüsünü st lbs yerine KG olarak değiştirmemiz gerekiyor. ‘change’ kısmına tıklayarak, KG seçeneğini işaretleyin.

1

2. Adım: First name? yazan bölüme Adınız ve Soyadınızı yazıyorsunuz. 3. Adım: Gender bölümünden cinsiyetinizi seçiyorsunuz. Female = Kadın, Male = Erkek 4. Adım: Hedeflediğiniz kiloyu yazıyorsunuz. 5. Adım: Hızlı kilo vermek istiyorsanız Yes (Evet), hızlı kilo vermeniz gerekmiyorsa No (Hayır) seçeneğini işaretleyin.

2

6. Adım: Cinsiyetinizi seçin Female = Kadın, Male = Erkek 7. Adım: Şuan kaç kilo olduğunuzu yazın 8. Adım: Mail adresinizi yazın

3

9. Adım: Kaç kilo olmak istiyorsunuz? Örnek: 50, 60 gibi. 10. Adım: Bugüne kadar diyet yaptınız mı? Yaptıysanız sayısını seçin 11. Adım: Bugüne kadar en yüksek kilo (Hamilelik hariç) 12. Adım: 18 yaşınızdan sonra adet ve hastalık dönemleri hariç en düşük kilonuz 13. Adım: Sabit kilonuz 14. Adım: Boyunuzu yazın. Örnek: 170 (1.7 metre)

4

15. Adım: Hızlı kilo vermeniz gerekiyor mu? Yes (Evet), No (Hayır) 16. Adım: Ailenizde kilo alma eğilimi var mı? 17. Adım: Kaç hamilelik geçirdiniz? 18. Adım: Kilo kaybetmek sizi nasıl hissettiriyor? 19. Adım: Az yediğinizde yorgun hissediyor musunuz? Yes (Evet), No (Hayır) 20. Adım: Kemik yapınızı seçin. Sağ elinizin baş ve işaret parmağı ile sol bileğinizi kavrayın. A) Baş ve işaret parmağı üst üste geliyor. B) Parmaklarım ancak bir birine dokunuyor. C) Parmaklarım arasında boşluk kalıyor.

5

21. Adım: Doğum tarihinizi seçin 22. Adım: Kullanıcı adınızı seçin 23. Adım: Şifrenizi girin 24. Adım: Şifrenizi tekrar girin 25. Adım: Küçük kutuyu işaretleyin

6

26. ve son adım, Calculate butonuna tıklayın.

7
 1. 2 Yorum “Dukan Diyeti Türkçe”

 2. oral demircan Diyor ki :

  dukan diyetini nasıl uygulaya bilirim?teşekkürler.


  29 Temmuz 2014 saat 23:56.

 3. Rena Diyor ki :

  Help me


  17 Eylül 2014 saat 18:11.

Yorum Yazın

Etiketler:, , ,