Dukan Diyeti Yemekleri

dukan
Dukan Diyeti Yemekleri nelerdir? Dukan Diyeti Yemekleri nasıl yapılmalı? Dukan Diyeti Yemeklerinin sırrı nedir? Dukan Diyeti Yemekleri nasıl yapılır ve püf noktası nedir? Dukan Diyeti Yemeklerini sizde merak ediyorsanız yapmanız gereken en ince detayına kadar araştırmalı ve yer vermelisiniz. Dukan Diyeti Yemeklerini diğerlerinden ayıran en büyük özellik yapılış şekilleri ve tamamen içerdikleri. Mesela bir patlıcan dolmasını bir de Dukan Diyeti Yemeklerinde inceleyin. Dukan Diyeti Yemeklerinin en farklı detayları ise et yemeklerinde. İşte sırları, detayları, farklılığı ile Dukan Diyeti Yemekleri….

Dr.Dukan tatile çıkacakları diyetten vazgeçirmeyecek ama tatilde ipin ucunu kaçırmadan ve tatili zehir etmeden uygulanabilecek bir formül sunmuş. Tatilde Güçlendirme Evresini uygulamak ve geri döndüğünüzde kaldığınız yerden devam etmek.
Yapmanız gerekenler güçlendirme evresindeki gibi devam ediyor.Fakat tek farkla.Bu dönemde her akşam 1 kadeh şaraba izin var
Yani:

*6 gün seyir evresinin sebze+protein günündeki gibi saf proteinler ve sebzelerle devam ediyoruz. *Günlük öğüne 2 dilim tam buğday ekmeği,30gr kadar yağlı peynir ve bir porsiyon meyve ekliyoruz. *1 gün ataktaki gibi saf proteinle besleniyoruz. *haftada 2 öğün ödül yemeği yiyoruz(peşpeşe günleri veya öğünleri seçmemek şartıyla, başlangıç,ana yemek,tatlı ve 1 kadeh şaraptan oluşan bir menü) *2 litre su içiyoruz. *En az 25 dakika yürüyoruz.

*Ve her gün 1 kadeh şarap içebiliyoruz.
Döndüğümüzde de en azından kilo almamış oluyoruz ve kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Yorum Yazın

Etiketler:, ,