Dukan Diyeti Hesaplama

Dukan Diyeti Hesaplama

Dukan Diyeti Hesaplama nasıl yapılır? Dukan Diyeti aslında sırlarla dolu. Tamamen yavaş yavaş işleyerek çözeceğiniz bir bilmece gibi. Temel sizden başlar ve tamamen siz odaklıdır. Yapmanız gereken öncelikli olarak kendinize koyacağınız temel amacınızdır. Dukan Diyeti ile hayatınızı değiştirmek istiyorsunuz ancak bunun için öncelikli olarak kesin emin ve kararlı olmalısınız.

Her diyet gibi Dukan Diyeti ile istediğiniz zaman bırakıp istediğiniz zaman devam edemezsiniz. Buna garanti veriyoruz çünkü Dukan Diyeti tamamen bir yaşam tarzı olacak sizin için. Dukan Diyeti yapılış şekli ve uygulama aşamaları ile oldukça farklıdır. Hem sağlıklı olacağına inandığınız kararı vermiş olan siz için oldukça profesyonel bir diyet şeklidir. Siz de Dukan Diyetine inanıyorsanız ve dilediğiniz kiloya sağlıklı şekilde ineceğinize inanıyorsanız işte size Dukan Diyeti ve hesaplama şekli ile başlamanız için gerekli tüm bilgiler. Dukan Diyeti hesaplama araçlarını kullanarak, muhteşem olacak olan sağlıklı hayatınız için gerekli adımı atabilirsiniz.

1. Adım: Ağırlık ölçüsünü st lbs yerine KG olarak değiştirmemiz gerekiyor. ‘change’ kısmına tıklayarak, KG seçeneğini işaretleyin.

1

2. Adım: First name? yazan bölüme Adınız ve Soyadınızı yazıyorsunuz. 3. Adım: Gender bölümünden cinsiyetinizi seçiyorsunuz. Female = Kadın, Male = Erkek 4. Adım: Hedeflediğiniz kiloyu yazıyorsunuz. 5. Adım: Hızlı kilo vermek istiyorsanız Yes (Evet), hızlı kilo vermeniz gerekmiyorsa No (Hayır) seçeneğini işaretleyin.

2

6. Adım: Cinsiyetinizi seçin Female = Kadın, Male = Erkek 7. Adım: Şuan kaç kilo olduğunuzu yazın 8. Adım: Mail adresinizi yazın

3

9. Adım: Kaç kilo olmak istiyorsunuz? Örnek: 50, 60 gibi. 10. Adım: Bugüne kadar diyet yaptınız mı? Yaptıysanız sayısını seçin 11. Adım: Bugüne kadar en yüksek kilo (Hamilelik hariç) 12. Adım: 18 yaşınızdan sonra adet ve hastalık dönemleri hariç en düşük kilonuz 13. Adım: Sabit kilonuz 14. Adım: Boyunuzu yazın. Örnek: 170 (1.7 metre)

4

15. Adım: Hızlı kilo vermeniz gerekiyor mu? Yes (Evet), No (Hayır) 16. Adım: Ailenizde kilo alma eğilimi var mı? 17. Adım: Kaç hamilelik geçirdiniz? 18. Adım: Kilo kaybetmek sizi nasıl hissettiriyor? 19. Adım: Az yediğinizde yorgun hissediyor musunuz? Yes (Evet), No (Hayır) 20. Adım: Kemik yapınızı seçin. Sağ elinizin baş ve işaret parmağı ile sol bileğinizi kavrayın. A) Baş ve işaret parmağı üst üste geliyor. B) Parmaklarım ancak bir birine dokunuyor. C) Parmaklarım arasında boşluk kalıyor.

5

21. Adım: Doğum tarihinizi seçin 22. Adım: Kullanıcı adınızı seçin 23. Adım: Şifrenizi girin 24. Adım: Şifrenizi tekrar girin 25. Adım: Küçük kutuyu işaretleyin

6

26. ve son adım, Calculate butonuna tıklayın.

7
  1. (1) Yorum “Dukan Diyeti Hesaplama”

  2. gülizar Diyor ki :

    merhaba belki benim gibi nice insanlarin problemleri ayni belki ayni sözleri duyuyorsunuz 2 ay icinde benim 20 kilo zayiflamam lazim oglumun sünneti var suana kadar denedigim hic birsey 1 gr dahi vermedim lütfen rica ediyorum bana yardim ellerinizi lütfen uzatinrica ediyorum saygilarimlar


    30 Mayıs 2014 saat 19:00.

Yorum Yazın

Etiketler:, , ,