Dukan Diyeti Nedir

Dukan Diyeti Nedir

Dukan Diyeti Nedir?

Son yılların en çok konuşulan ve en çok merak edilen diyetlerinden olan daha doğrusu beslenme şekillerinden olan Dukan Diyeti Nedir? Acaba Dukan Diyeti ile nasıl zayıflanır? Dukan Diyeti ve evreleri nelerdir? Dukan diyeti ile beslenme şekillerinizi değiştirecek ve hayatınıza tamamen siz yön vereceksiniz.

Öyle bir beslenme şeklidir ki Dukan Diyeti yediğiniz her şeyi yemeğe devam edeceksiniz ancak zamanı, yeri ve yapılış şekli tamamen bildiklerinizden farklı olacak. Dukan Diyeti ile her zamankinden daha güzel bir görünüme kavuşabilir ve formunuzu koruyabilirsiniz. Dukan Diyeti ve evreleri devam ediş şekli ve tamamen hayatınızın bütünü haline dönüşmesini izleyeceksiniz. Siz de kendinizdeki değişiklikleri görecek ve Dukan Diyetinin gerçekten ne kadar kısa zamanda işe yaradığını görebileceksiniz. Dukan Diyeti beslenme şeklinizdeki değişiklik ile hayatınızın da ne kadar farklı olacağını ve sağlıklı bir yaşama adım attığınızı gösterecek size.

Dünyanın konuştuğu bu beslenme şekli ile işinin uzmanı olan Dukan ile siz de farklı bir adım atarak doğru kararı vermiş olacaksınız. Peki nasıl yapılır bu Dukan Diyeti? Dukan Diyeti uygulamak için koşullar nasıl olmalıdır? Dukan Diyeti ve evreleri basın da dahil olmak üzere oldukça çok konuşuldu ve eleştirildi. Ancak görülen o ki hem işe yaradı hem de oldukça beğenildi. İşte Dukan Diyeti;

Atak Rejimi: Saf Proteinler

Ortalama süre: Beş gün

Seyir Rejimi: Alternatif Proteinler

Ortalama süre: Kilo başına bir hafta

Güçlendirme Rejimi: Kilo verildikten sonraki evre

Ortalama süre: Verilen kilo başına on gün

Koruma Rejimi: Kesin koruma evresi

Ortalama süre: Hayat boyunca devam ettirilmelidir.
 1. 2 Yorum “Dukan Diyeti Nedir”

 2. Elmira Diyor ki :

  Benim alt kilolarım cok ayaklarım


  15 Kasım 2014 saat 17:44.

 3. Emel Yaman Diyor ki :

  Ben cok cabuk kilo alip verebilen bir insanim.Dukan diyetini bir arkadasim deniyor oda benim gibi istahli bir insan fakat cok rahat kilo Verdi ,dahada veriyor birbucuk ayda yedi kilo Verdi ve baya farketti .Et yiyerek zayiflamak kimi mutsuz eder ,cok guzel bir diyet artik bende sabit bir kiloda kalmak istiyorum .Dukan diyeti tam bana gore bir diyet .Sevgilerimle.


  02 Şubat 2015 saat 00:25.

Yorum Yazın

Etiketler:, , , ,